Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak się robi jak w małej społeczności krewni się krzyżują.
 Chciałbys miec taka kobite z takiej krzyżowki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy premier Morawiecki widzi te kolejki do lekarzy na SORach i do poradni specjalistycznych. Do szpitali też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mu bylo ta kolejke do zapisów do lekarza pokazac, przy okazji pobytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą tam gdzie mają poparcie, bo gdzie indziej już się boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na kogo zagłosują jak UNIA zrobi szlaban na DOPŁATY a że zrobi to raczej pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie przyjechał wygodnie koleją przez Parczew na Lublin Zachodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale polewka;; janów stolica powiatu gzdie jedna podstawówka!!!! i ze 3 taksówki no normalnie jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmień lekarza bo ten , cie oszukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy większym miasteczkiem są Modliborzyce czy Janów Lubelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmień lekarza bo ten , cie oszukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu kłamią, wcale tak dużo w godziszowie nie było, jak lepper przyjechał to wypraszali ludzi z obawy by strop się nie zawalił, a wczoraj takich piesków trochę, byłem i widziałem nie trzeba popeliny siać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sala pękała w szwach. Dobre jaja. Dwa - trzy rzędy kacyków pisowskiech lokalnych i z ościennych powiatów. Kilku dziadków z OSP i ekipy fajnych kobietek z okolicznych KGW. Wystarczy policzyć ilość krzeseł w rzędzie. Zostaje 20-30 słuchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta w szwach buhahahahah; małe zainteresowanie i byli ci co musieli; kit był dobry za peerelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można popierać złodziejski PiS ale również nie rozumiem jak można popierać inne złodziejskie partie okrągłostołowe w postaci PSLu, Platformy i SLD... Ludzie 30 lat kradli a wy im dalej na to pozwalacie. Opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galuny, a nie lubelacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można popierać złodziejski PiS ale również nie rozumiem jak można popierać inne złodziejskie partie okrągłostołowe w postaci PSLu, Platformy i SLD... Ludzie 30 lat kradli a wy im dalej na to pozwalacie. Opamiętajcie się!
 Kto i co akurat tobie ukradł? Złożyłeś się już na komisariat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyje swinie tak kwiczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam co zdziała konfederacja. Duzo krzyczeli mam nadzieję mnie nie oszukali. A PO psl Sld i reszta gamoni moze niech wprowadzi do swojego programu +5.000.000 imigrant z Afryki plus full zasiłek na chalupe paliwo bony do sklepu ciuchy to ludzie pójdą  głosować i niech zabiora +500.  Żenujące  jest branie +500 glosowanie na PO Psl SLD i reszte A moze program Tecza+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam co zdziała konfederacja. Duzo krzyczeli mam nadzieję mnie nie oszukali. A PO psl Sld i reszta gamoni moze niech wprowadzi do swojego programu +5.000.000 imigrant z Afryki plus full zasiłek na chalupe paliwo bony do sklepu ciuchy to ludzie pójdą  głosować i niech zabiora +500. Żenujące  jest branie +500 glosowanie na PO Psl SLD i reszte A moze program Tecza+
Żenująca, to jest twoja wypowiedź. Nigdy nie głosowałem na PiS, ale 500+ biorę. Wiesz, dlaczego? Bo się mocno na to zrzucam pracując i odprowadzając podatki. Więc chociaż tak sobie to odbiorę. Wkurzają mnie za to ludzie, którzy nie pracują, a po 500+ wyciągają swoje brudne łapska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze dwa rzędy to posłowie i urząd marszałkowski w Lublinie, a propos posłów a gdzie wasz poseł Kanthak Jan co tylu baranów na niego głosowało (w Godziszowie również) . Sasina też nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...